Choď na obsah Choď na menu
 


For Girl: Kto ho má malého?

24. 8. 2010

Brad Pitt

Obrázok

Mnohé z vás odpadávajú už len pri pomyslení na jeho polo-nahé telo. Závidíte Angeline to čo vlastní doma. Áno hovoríme o známom sexidole. Ostane však vaším sexidolom aj po tomto článku? Jeho dávna ex Juliette Lewis opovedala na otázku "Ako bol obdarený Brad" dosť negatívne. Povedala: " Nebola to žiadna veľká výhra, ak viete, o čom hovorím". Takže nemusíte až tak nenávidieť Angie pretože ani ona to nemá doma také ako ste si mysleli.

 

Eminem 

Obrázok

Raper má síce veľký plat a veľké ústa, no nedá sa to povedať aj o tom čo skrýva pod nohavicami. Podľa jeho bývalej manželky Kim Mathers sa ako CHLAP nemá čím pochváliť. Dokonca sa sťažovala aj na sex: "Ak budete mať niekedy s Eminemom sex, ubezpečte sa že máte po ruke malú modrú pilulku, pretože bez toho mu to nefunguje!" Tak to sú dosť silné reči. Eminem tieto správy nepotvrdil ale ani nepoprel.

 

Johnny Knoxville

Obrázok

Jonnyho určite poznáte ako účinkujúceho v známej show "Jackass", kde spolu s kamarátmi predviedli veru kde čo. Ale Jonnyho prirodzenie nie. Dokonca sám poskytol intímny rozhovor kde sa sťažuje na svoj malý penis. "Mám penis ako vajíčko v hniezde" neskôr dodal " Vyzerá ako vypínač na svetlo" dokonca žiarli na svojho spoluučinkujúceho. "Poje**ný vypínač! Pontius vyťahuje svojho vtáka stále. Je úžasný"-- teraz kto Pontius alebo jeho vták? A nakoniec dal ešte radu aj iným mužom: " Ak také máte, pochváľte sa nimi!"

 

Enrique Iglesias

Obrázok

Jeho hlas je výnimočný, jeho skladby sú jedinečné. Áno hovoríme o spevákovi Enrique Iglesiasovi. Povedali by ste že aj takýto slávny spevák môže mať taký "hendicap"? Rozhodne nie! Ale musím vás sklamať, ani Enrique sa nemá čím pochváliť! Ku cti mu slúži že o tom otvorene rozpáva, a na otázku "Čo by na sebe vymenil" odpovedal veľmi rázne. "Vymenil by som svoj penis, keby som mal tú možnosť. Je totiž veľmi, veľmi malý!" Enrique nemal štastie ani v sexuálnych zážitkoch. Vyhlásil že bude tvárou kampane na extra malé kondómy.

 

P.S: chalani ktorý toto čítate, "ak ho máte malého, nevadí veď aj známe sexsymboli ich môžu mať malinké" :)

Matej

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.