Choď na obsah Choď na menu
 


Miley a Sel všetko čo sa stalo z NICKOM!

12. 6. 2010

Miley stretla Nicka a začala s ním chodiť
Takto to popísala Miley: "Bol to deň, keď som stretla svoju prvú lásku. Volám ho princ. Nechcem používať jeho meno, pretože tu nie je dôležité kto to je. Dôležité je ako som sa cítila a čo náš vzťah pre mňa znamená.Tak sme sa stretli. Ja som o ňom nič nevedela. Iba to, že jeho priatelia vraveli, že som krásna. Prišiel za mnou s kamošmi a povedal, Poď s nami.A ja som chcela ísť ďalej a stále a stále iba s ním.
 
http://img.omgstars.com/miley_cyrus_nick_jonas.jpg
Medzi Nickom a Miley to škrípe prichádza rozchod
Vo vzťahu sú nejaké nezrovnalosti a tak sa tento párik rozíde.Miley to komentuje takto: "Princ a ja sme sa rozišli dňa 19. decembra 2007. Najťazší deň v mojom živote. Môj svet sa akoby zrútil. Nemala som chuť ísť vpred, nemala som chuť vstať a vzoprieť sa tomu. Ale vedela som, že mám fanúšikov a musím tu byť vždy pre nich."
A ešte mnoho iného prezradí vo svojej pesničke 7thigns.
 
Nick sa naštve na Miley
Veru,Nick je na Miley nasratý a vykecá sa v jednom rozhovore: "Som na Miley vážne nahnevaný.Povedali sme si, že to nebude nikomu hovoriť a ona zloží pesničku o našom vzťahu ! "
 
Do toho to všetkého sa začína pripletať Selena
Nick sa znovu zaľúbil, tentokrát do Seleny Gomez.Áno, mali spolu pechtle - mechtle a okomentovali to takto:
Selena: " Keď sme tancovali na pomalú pieseň, tak sme sa pobozkali.Povedala som - Na prvom rande sa nebozkávam a on Ja nikdy nehrám podľa pravidiel."
Nick: " Jedna baba mi na rande povedala, že sa na prvom rande nikdy nebozkáva, tak som jej povedal - Ja sa nedržím pravidiel.OOOh bolo to skvelé ! "
 
Čo dodať ? Selena povedala: "S Nickom chodím pár mesiacov a mám ho veľmi rada. Preto že ani sama neviem, nejako ma priťahuje.
A Miley Cyrus sa na teba nehnevá?
- Áno hnevá sa, a nechcela som jej to urobiť. Tínedžerky sú už také a myslím si že je to už vyrovnané....
Selena Gomez+Nick Jonas=Is it Love? - selena-gomez photo
Hm...Stará láska nehrdzavie,Nick stále myslí na Miley, čo Selena dokazuje v jej pesničke: "Moja najobľúbenejšia pieseň sa volá I'm Sorry" povedala Sel pre Twist. "Je o chalanovi, do ktorého som sa zaľúbila, ale on sa nikdy nedokázal vzdať svojej ex-priateľky a to bolo naozaj tažké. A ja som sa cítila, akoby som nebola dostatočne dobrá. Takže pieseň je v podstate o tom ako sa ospravedlňujem, že to nefungovalo, pretože ona bola to čo bola. Ale musí vedieť, že spravím hocičo aby bol šťastný a budem sa snažiť byť taká dobrá ako len viem.
 
Škandalózne fotky s jedným škaredým chalanom, s druhým chalanom šantila v mori...Takto chcela Miley Nickovi povedať, že pre ňu nie je problém nájsť si náhradu.Ukotvila pri Justinovi (model spodného prádla).
 
Aj Nick napísal pieseň s názvom Sorry. Je pre Miley ? Rozhodne.
 
Čo ti už ostáva ? Pretvarovať sa.Miley to teda rozhodne ovláda.A nepochybne aj Selena.A čo Nick s, ktorým Miley minule nahrávala song.V pohode spolu prišli autom blah blah blah...
 
Miley s jej naj kamoškou TOTÁLNE zosmiešnili Selenu Gomez a jej naj kamošku Demi Lovatov jednom videu..Video je už trochu staré...Potom sa Miley ževraj "verejne" zaň ospravedlnila.V nejakom starom všiváckom rádiu, ktoré nikto nepočúva....Hrdinka...
Ľahko si ho náješ na youtube.com.Stačí ak napíšeš do vyhľadávača -Miley mocking Selena-
 

 

SELENA a NICK ROZCHOD !!!
 
SELENA SI NAŠLA NÁHRADU
Už si stihla nájsť aj náhradu.Fešák Taylor Lautner z Twilight jej už dlhšiu dobo robí "garde".Zlatí sú spolu.Krásni.Sladký.Však ? Ktorá z vás by nechcela chodiť s Taylorom ?
Taylor v jednom rozhovore povedal, že Sel je straašne roztomilá babenka...bla bla bla , zrejme aj to bola pohnútka na vzniknutie ich vzťahu.
 
Selena and taylor - taylor-and-selena photo
Po tom všetkom priateľky ?!
Tak neuveriteľné až je to nemožné ! Po všetkých intrigách,ohováračkách a narážkach sú tieto baby kamarátky!
Na obrázku je Miley a Demi a Selena.
 

http://www.blog-city.info/en/img2/265_selena-gomez-demi-lovato-miley-cyrus.jpg

 

COPY WITH ZDROJ:

http://i33.tinypic.com/13zsdqd.jpg

 

VYJADRI SA AJ V KOMENTOCH!

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Táák čo už

(mata, 10. 3. 2011 23:04)

Miley a nick boli skvelí par ale aj so selnou mu to slušalo !!! ale nick nemyslíš že ti miley niekedy odpustí strašne by som si to priala :D

ach nie

(ninka sedminova, 24. 2. 2011 20:25)

hrozni nick . ja chcem aby chodil s miley

Prečo ste spolu

(Tímea Židovská, 31. 1. 2011 14:23)

Len ne davno ste sa nedavideli a teras sa mate radi.Nie je to mozne.Vy ste spolu!Ja som prekvapena.

Ale úplne...

(GiBi, 26. 11. 2010 20:14)

Ty brďo, kopírka neznáša kopírakov....toto je už moc...aspoň ten zdroj si tam mohla dať, koruna by ti z hlavy nespadla!

Miška,trápne!

(AliQ, 19. 6. 2010 19:01)

:D

...........................

(anjelik, 15. 6. 2010 19:58)

nemám náladu na takéto "kto čo urobil ,kto čo neurobil" ja viem svoje, ty vieš svoje...všetci vieme, že som to všetko napísala JA...čo si tam pridala?? jednu vetu?? hneď ti ju nájdem...ja ich ani nevidím=D hmm..čím to bude?? nevieš??

aaaale

(Miška*, 14. 6. 2010 17:17)

Bože ludia mne je to uplne jedno čo si myslíte ale ja som to cele prepísala!

presne tak

(Iwuška, 14. 6. 2010 14:57)

napisala to Anjelik!
a ty sa stazujes, ze niekto koiruje bez zdroja

..........................

(anjelik, 14. 6. 2010 14:16)

a čo už duplom totálne nechápem ked kopíruješ od Sbčka..už BÝVALÉHO samozrejme...boli sme SB nie?? whatever..skrátka nejdem sa ti tu vyhrážať, že to "niekomu" nahlásim..serem na teba, maj si to tu...ja mám dobrý pocit, že som to spravila ja (asi 99%) z toho článku...PEACE

aaajahazah

(Miška*, 12. 6. 2010 21:54)

Odpovedám pre tanicku : Nie nieje ja som to pozmenila ak si myslíš že je to z anjelik.estranky.cz tak pravdu nemáš ! KLUDNE TO prekontroluj začiatok je rovnaký ale nieje to cele máš smolu :D

COPY

(tanicka, 12. 6. 2010 21:18)

ved to je úplne odkopírované z inej stránky!!!!!!!!!!!