Choď na obsah Choď na menu
 


Celebrity časák júl/august

30. 6. 2009

 

Obrázok

 

 

*NEW MOOW

            PRAVDY A VýMYSLY*

*************************************

23. marec 2009 sa pre Twilighterov môže rátať ako deň D – začala sa natáčať druhá časť, no a so zmenou režiséra sa toho pomenilo viac než dosť!

V priebehu samotného nakrúcania sa napríklad plánuje zabehnúť kvôli pár záberom aj do Talianska! A to nie je ani zďaleka všetko – kým sa spustili kamery, stihlo éterom preletieť aj mnoho nepravdivých klebiet! Ešte v januári sa objavili správy o tom, že by si v New Moon upírku Leah Clearwater zahrala aj Vanessa Hudgens z HSM! Nakoniec z toho boli len keci, dokonca táto postava sa v scenári ani len nenachádza! Ale už vieme naisto, že v New Moon uvidíme Dakotu Fanning (Muž v ohni, Vojna svetov), ktorá čo-to priznala už dávnejšie. Je obrovskou fanúšičkou a Twilight zbožňuje...

Ostatné roly Summit rýchlo prerozdelil medzi slávnych (detských) hercov, keďže na kastingy neostal čas, lebo novembrová premiéra (20.11. v USA) už klope na dvere! Kristen Stewart je presvedčená, že aj dvojka sa skončí úspešne. Je nadšená už len z toho, ako budú upíri vyzerať. Celé to nazvala "úžasným zlepšením". mrzí ju iba to, že si samot ného deja veľa neužije, keďže scény, ktoré natáčajú, nejdú zaradom.


 

*********************************

  *Harry Poter*

Všetci fanúšikovia fenoménu HARRY POTTER sa tešia na dátum 16. júla a veľmi dobre vedia, prečo!

K: Dan, ako by si charakterizoval šestku?

 -Hehe, šestka je viac komédiou o láske než potterovkou. Z Harryho to všetko preskočilo na Rona aj Hermionu.

K: Je film dobrou adaptáciou knihy?


– Určite. Mnoho vecí muselo byť vyhodených, no všetky podstatné zostali zachované.

zdroj:web/

***********************************

*Miley Cyrus

      Občas spáva s rodičmi!*


   

Miley Cyrus chýbalo už len jediné-status filmovej hviezdy, no i to sa čoskoro zmení! HANNAH MONTANA MOVIE totiž práve zavítal aj do našich kín! V rozhovore ti prezradí kopu vecí nielen o filme!


Neprekáža ti, že je od teba tvoj priateľ Justin starší? 

 
 -Nemyslím si, že robíme niečo zlé, a dúfam, že keď to dokážu pochopiť moji fanúšikovia, budú môj vzťah akceptovať i ostatní. Posledné roky som bola veľmi šťastná - ťažko som pracovala, sťahovanie  Nashvillu do Los Angeles vyčerpávajúce plus ,rozchod s Nickom Jonasom... a teraz som vážne znovu šťastná. Justina milujem, je to ten najúžasnejší človek na svete.


Plánujete svadbu?

 -Jasne, hneď ako prinesie nejaký pekný prstienok, hehe,Ale nie, mám predsa 16 a chcem  si užívať!

 Po nete kolovalo pár fotiek, na ktorých si sa javila ako rasistka...


-V budúcnosti budem omnoho viac opatrnejšia, no viem, že toto nie je posledná chyba, ktorú som urobila


Sifanúšičkou niekoho z Hollywoodu?


-V prvom rade milujem Judie Foster, je to úžastná žena! Okrem toho som veľkou fanúšičkou Jennifer Aniston a Angeliny Jolie.

**************************************************************************
*Rihanna

     Nahá na nete*

 RIHANNA má v poslednom čase dosť problémov. Po kauze s Chrisom Brownom je teraz na svete nová "vecička"!

V čase, keď získavala späť  svoje poškodené sebavedomie a opäť sa začala objavovať na verejnosti, ju čakalo nemilé prekvapenie- na internete v polovici mája unikli jej nahé fotografie, na ktorých odhaľuje úplne všetko! Spočiatku boli fotky označené za falošné, no nakoniec ju fotografie, na ktorých dobre vidieť aj tvár, usvedčili! Jediné, čo situáciu aspoň čiastočne zlepšuje v jej prospech, je to, že na fotkách vyzerá naozaj dobre a sexi, pričom si to všimli aj stovky internetových bloggerov a takmer ju začali chváliť za postavu, o ktorú sa očividne veľmi dobre stará.
V momente sa objavilišpekulácie, ktoré z úniku fotografií obviňujú Chrisa, keďže na jednej Rihanna odfotila svoj odraz v zrkadle, na ktorom je napísané "I Love You" , a v čase vzniku fotografií chodila práve s Chrisom, takže slová boli smerované jemu. Zdroje z jej okolia hovoria, že Rihanna na takéto Chrisovo svinstvo nechce ani pomyslieť, pretože mu stále verí a považuje ho za svojho ochrancu, čo je po bitke od neho dosť ironické..

*********************************************************

*Lady GaGa

                     Nenosím masku, toto som ja!*


"Vždy hovorím to, čo si myslím, nenosím masku a vždy som sama sebou!" aj to prezradila v rozhovore LADY GAGA!

Bola si vždy posadnutá modou?


-Ano, ale predtým som na to mala oveľa menší rozpočet, haha! Kupovala som si lacné somarinky,nachádzala cool veci vo svojom byte a všetko to lepila na trojdolárové podprsenky zo supermarketu. nevyzeralo to zle, no teraz, teraz môžem nakupovať tie najlepšie vecičky!


Zarobila si už kopu peňazí?


-Peniaze ma vôbec nezaujímajú. Všetko, čo zarobím, investujem do svojich koncertov! Nechcem drahé autá ani nič podobné...


Čo je to House Of Gaga?


-Je to pomenovanie pre mojich kreatívnych priateľov. Všetci sú veľmi mladí a dávame spolu dokopy moje šou, hudbu, tanec, svetlá, jednoducho všetko.


Na čom momentálne pracuješ?


-Na klavíri, ktorý bude urobený z jených mojich dverí! Sama som si ho vymyslela a momentálne mi ho už dávajú dokopy, bude to pecka!


Ako vznikol singel Just Dance?


-Nechala som sa inšpirovať svojimi dlhými nocami v New Yorku .

*********************************

       *Hitparáda*

1.LADY GAGA: Poker Face

2.JANA KIRSCHNER : Pokoj v duši

3.AKON: Beautiful

4.KATKA KNECHTOVÁ: Vo svetle žiariacich hviezd

5.SAVE THE COOKIE: Get the Change

6.DESMOD: Vyrobená pre mńa

7.MÁRIA ĆÍROVÁ: Búrka

8.MORANDI: Angels

9.H2O: Another Now

10. PUSSYCAT DOLLS: I hate This...

______________________________

N1: RAHMEN & pUSSYCAT DOLLS:Jai ho

N2: BEYONCE: Halo

N3: RIHANNA: Silly Boy

************************************

FUNNY OBRÁZKY:

Pre TýCH čO NEVEDIA PO ANGLICKY ZNAMENá:

jIMMY,odpovedz mi ! PROSííM!

Vtipy:

1.Pridu dvaja chlapci na benzinovu pumpu a pytaju si 5 litrov benzinu.Pridu o chviľu a pitaju si 2 litrov bunzinu.Predavač sa pyta,,načo je vam benzin?Rychlo davajte horí škola.

2.Ide si kaleráb a stretne mrkvu:- A ty, čo si taká bledá,mrkva?

-ty idiot ja som petržlen

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

peterloanfirmcompany112@gmail.com

(mama peter, 9. 7. 2019 12:13)

Dobrý deň, všetky moje meno je Santiago Matías, som občan Ekvádoru som bol vážne potrebujú naliehavú pôžičku na podporu mojej ropnej a plynárenskej spoločnosti a mám pôžičku vo výške 1.000.000 dolárov z pravého úveru veriteľa peter úver spoločnosti. A teraz som veľmi šťastný, že som finančne vychoval a budoval svoju spoločnosť. Ak je niekto, kto je tiež v núdzi naliehavý úver by mal láskavo kontaktovať Peter úver spoločnosti teraz na ich e-mailovú adresu (peterloanfirmcompany112@gmail.com), alebo láskavo whattsapp je na (+2349063879939) a získať úver teraz ..... ... Ponúkajú všetky druhy pôžičiek jednotlivcom, študentom, pracovníkom, majiteľom spoločnosti a každej inej osobe. Potrebujete úver na financovanie, pomoc a podporu svojho podnikania, platíte školné, platíte účet, vyrastáte svoju spoločnosť, otvárate si super trh alebo otvoríte obchodné centrum alebo ste dlho hľadali úver? láskavo kontaktujte Peter pôžičky spoločnosť ponúka teraz na e-mail (peterloanfirmcompany112@gmail.com) alebo whattsapp je na (+2349063879939) A ukončiť svoje broblems ...... Požiadajte teraz ......... úver okamžite a oslavovať s vlastným svedectvom vďaka ....... Najlepšie regurd.
Zostať blahoslavený ........

bhf

(dfgvf, 26. 11. 2009 18:36)

presne takto je to v kamosovi

........

(deniska, 21. 7. 2009 22:25)

cool časák. A je super.

... zdroj !!!

(WeWusKa, 2. 7. 2009 18:06)

Pri tých článkoch si zabudla uviesť zdroj : kamarát !!!
.. sry ale tieto newsky uz kazdy poznaa