Choď na obsah Choď na menu
 


Celebrity časopis / December

22. 12. 2009

Toto číslo vyšlo trochu neskôr lebo som nemala čas ale i keď s omeškaním ale je tu Ďaľšie číslo Celebrity časopisu ak si všimnete je inak graficky spracované ako ostatné lebo som ho robila v najnovšom PhotoFiltre Studio X a len sa s ním učím dúfam že sa vám toto číslo bude najviac páčiť zo všetkých !

                    Príjemnú zábavu praje adminka Miška*

 

________________________________________________

Obrázok

 

                Lady GaGa

To,ako si stihla Lady GaGa vydobyť pevné miesto na výslní pop music počas jedného roka , je až neuveriteľné. Dnes jej vychádza nový album , respektívne reedicia debutového. Na novinke THE FAME MONSTER nájdete okrem vecí aj 8 nových pesničiek vrátane aktuálneho singlu BAD ROMANCE. Vo videoklipe stihla vymeniť viac než 10 outfitou. A pozor - v deluxe edícii sú pribalené papierové bábiky,3D okuliare,či dokonca pramienok jej vlasov !

Videoklip Bad Romance :

 

 

 

_____________________________________________________________________

 

              Rihanna

Rihanne priniesol tento rok aj šťastné chvíľe.Od bitkys Chrisom stihla motivovať obrovské množstvo žien,aby sa nebáli domáceho násilia a vyšli von s pravdou.A to bol dôvod, prečo dostala ocenenie žena roka 2009 a ja jej GRATULUJEM !

______________________________________________

           Veselá Vickina

Victoria Beckham ma novú vychytávku tú však nemôžete nikde vidieť na to má len právo len David. V noci začala vraj nosiť spodnú bielizeň  a Davidovi sa to zapačilo že jej ju sám začal kupovať !

_______________________________________________

 

 

Obrázok

 

               Čo povedali ?

 

LEONA LEWIS - Milujem ten pocit , ked si môžem lahnúť na gauč a pozerať DvD.Ak môžem čo len maličkú chvíľočku byť s najbližšími , pokúšam sa o to.Neviemčo by som bez nich robila ...

 

NICOLE SCHERZINGER- Muži si myslia že ked som vo svojich klipoch sexi nadržaná žena že som taká aj v súkromí no a to nieje vôbec PRAVDA !

 

MILEY CYRUS - Najviac peňazí utrácam na tých veciach , ako asi každá baba a to na KOZMETIKE . Bez nej by to neprežila snáď ani jedna z nás , haha !

______________________________________________

 

Obrázok

Robie Williams sa dal konečne do poriadku a nový album sa začína dostávať do uší fanúšikom. Po úspechu pilotného singla "Bodies" vychádza dvojka z názvom "You Know Me" dúfam že aj tento singel bude mať taký úspech !

 

Hudobne nezaháľa ani Lily Allen , síce oficiálne povedala že jej druhý album je na istý čas zároveň aj posledný, ale už teraz pripravuje vydanie štvrtého singla z neho - "Who´d Have Know".

 

Výbornú spoluprácu dal aj Jay-Z s Aliciou Keys.Pesnička má názov " Empire State of Mind " !

Videoklip :

 

 

 

_______________________________________________________________________

 

Obrázok

                                    Klikni na postery a stiahni si ich

 

Obrázok 

Obrázok

Obrázok 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

                                                      Free-Images.es

                                                    Free-Images.es

 

______________________________________________

Obrázok

 

 

 

 

Dúfam že sa ti časopis páčil a že sa vijadríš v komentárov .

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

peterloanfirmcompany112@gmail.com

(jeff clandler, 9. 7. 2019 12:15)

Dobrý deň, všetky moje meno je Santiago Matías, som občan Ekvádoru som bol vážne potrebujú naliehavú pôžičku na podporu mojej ropnej a plynárenskej spoločnosti a mám pôžičku vo výške 1.000.000 dolárov z pravého úveru veriteľa peter úver spoločnosti. A teraz som veľmi šťastný, že som finančne vychoval a budoval svoju spoločnosť. Ak je niekto, kto je tiež v núdzi naliehavý úver by mal láskavo kontaktovať Peter úver spoločnosti teraz na ich e-mailovú adresu (peterloanfirmcompany112@gmail.com), alebo láskavo whattsapp je na (+2349063879939) a získať úver teraz ..... ... Ponúkajú všetky druhy pôžičiek jednotlivcom, študentom, pracovníkom, majiteľom spoločnosti a každej inej osobe. Potrebujete úver na financovanie, pomoc a podporu svojho podnikania, platíte školné, platíte účet, vyrastáte svoju spoločnosť, otvárate si super trh alebo otvoríte obchodné centrum alebo ste dlho hľadali úver? láskavo kontaktujte Peter pôžičky spoločnosť ponúka teraz na e-mail (peterloanfirmcompany112@gmail.com) alebo whattsapp je na (+2349063879939) A ukončiť svoje broblems ...... Požiadajte teraz ......... úver okamžite a oslavovať s vlastným svedectvom vďaka ....... Najlepšie regurd.
Zostať blahoslavený ........

...

(siba, 23. 11. 2010 19:20)

fakt sorry ale je to čudne dať do časopisu videa... Videla si to už v nejakom časopise?? Nie. Lebo sa to neda. Skor by som zvolila tu klasicku formu všetko písať!!

(Miushhh, 13. 3. 2010 17:31)

Akože je to fakt super, ale kamoš nieje zrowna najlepší zdroj na vyberaní informácii-. masjú ho všetci zmáknutí...

www.because.estranky.sk

(Broni, 2. 1. 2010 13:16)

www.because.estranky.sk

da sa

(Iwuška, 26. 12. 2009 12:46)

da sa

Supperrr

(Kika, 23. 12. 2009 17:18)

Cool časopis