Choď na obsah Choď na menu
 


September/2009

20. 8. 2009

Miley Cyrus štastná s Justinom

Musím si dávať pozor , aby som nezaVôbec niečala žiť život postáv , ktoré hrám vo filme aj to nám prezradila MILEY CYRUS  v interview.

Ktoré osoby sú tvoje najbližšie?

Moja najlepšia kamoška Mandy , ktorej môžem povwdať čokoľvek.Potom Jason Earles, ktorý so mnou vystupuje ako môj starší brat. Moja veľká sestra Brandi a ešte jeden úžasný chalan Justin!

Nevadí ti, že je oveľa starší než ty?

Vôbec nie. Chcem byť len šťastná.

Prežívam niečo čo som roky nezažila. Tvrdo pracujem idem z miesta na miesto a potom ten rozchod s Nickom.

Vieš si predstaviť že raz skončíš ako Britney alebo Lindsay?

Poslednou vecou ktorú by som chcela spraviť je nesklamať svojich rodičou.

Môj dedo zomrel keď mala mama 19, a ak by sa nedajbože niečo stalo našim chcela by som aby to bolo s vedomím že na mňa boli hrdí. Život nieje len o zábave...

Nedávno si sa dostala medzi najlepšie zarábajúce sa mladé hviezdy. Aký to je pocit?

V tejto brandži vás peniaze môžu dostať až na samé dno ak si nedáte pozor.Podobne ako drogy či alkohol . Musím si dávať pozor aby som nezačala žiť život postáv, ktoré hrám vo filme

Chceš tým povedať že by si nikdy neminula 1000 dolárov za kabelku?

To je pre mňa niečo nepredstaviteľné a mám svoje mesačné limity.

Vždy sa pýtam dovolenie, ak si chcem niečo kúpiť.

Som presvedčená , že sa tak naučím lepšie hospodáriť s peniazmi.

zdroj: web/

************************************************

Jonasovci majú nový film !

Vo filme bratia nachádzajú stále nové a nové spôsoby ako uniknúť hordám šialných fanúšikov, a je tam veľa momentov , podobných z filmu: Hard Day´s Night - od The Beatles .

Film ktorý nakrútili The Beatles , bol pre nás veľkou inšpiráciou priznáva Kevin.

Pre mňa je to jeden z najzábavejších filmov ,  aký som kedy videl.Chceli sme spraviť niečo podobné , ale ale chceli sme tomu dať viac humoru!

Film je určný pre veľké plátna ale síce trvá len 78 minút ale o to viac sa z neho chalani tešia!

Chalani od mailčka vychovávaní vo všetkej počesnosti. Ich otec je duchovným a ich matka učí znakovú reč. Kôli práci sú od domova na míle ďaľeko , ale svoje predsvečenie nikdy nestratili a vymániť od nich odpovede na intímne otázky je dosť ťažké. Všetci traja nosia prstene čistoty ale neznamená to že ešte s nikým nikdy nič nemali. Kevin vraj momentálne chodí zo svojou rodáčkou Danielle , zaťiaľ čo jeho bratia si našli svoju lásku na úrovni. Joe chodí s herečkou Camillou Belle(22) a Nicka v poslednom období spájajú so Selenou Gomez , aj keď má údajne stále blízko k svojej prvej láske MILEY CYRUS !

*********************************************************

 

Lady GaGa Video

      Paparazzi

 

Na jednom vyhľadávaní som našla vydeo Lady GaGa ale má až 8.minút skúste hádať čo je v ňom :

 

 


 

 

 

 

 

 

 

*************************************************

        Newsy

RIHANNA:

Rihanna

Odkedy sme sa dozvedeli, že Rihanna fotí nahé fotky pre svojho egreška, očividne má  a robí všetko pre to, aby potešila aj našich gaštankov. Najprv behala po vonku s prakticky odhalenými PRSIAMI a teraz sa tak nechala odfotiť aj do Vogue. Naozaj musí byť dokonalá priateľka - nemá problém s holotinkami, vieme, že má rada anál a nevadí jej ani keď je to trochu tvrdšie. Nepochybne sa preto dá predpokladať, že aj prehĺta. Ale to by nemalo byť až také výnimočné, lebo všetky ženy by mali podľa prírody prehĺtať. Boh to tak chcel. Keby mal v pláne, aby ženy neprehĺtali, naučil by ich pľuť. A žiadna žena nevie pľuť. Okrem lesieb a tie nemajú čo vypľúvať. Takže dámy, keď budete nabudúce chcieť vypľuť Dar božský, zamyslite sa najprv nad tým, čo by spravil Ježiš na vašom mieste.

Fotky šteklivých fotiek :

 RihannaRihannaRihanna

zdroj: pikosky.sk

 

Lady GaGa, hermafrodit a ako to naozaj je ??

Lady Gaga

“Šokujúce VIDEO! Lady Gaga má penis: Áno, som hermafrodit!”

Slovenský bulvár opäť podáva neuveriteľné výkony a najnovším škandálom (už mi o tom môžete prestať mailovať) je ich šokujúce odhalenie, že Lady Gaga je hermafrodit. Hmm, naozaj?

Neviem kto s tým prišiel prvý a chce si za toto pripísať kredit (TV Noviny to majú tu, Nový Čas tu a ostatní samozrejme tiež opakujú), každopádne sa investigatívnym slovenským žurnalistom podarilo skombinovať dva mesiace staré video (v pokračovaní) s falošným, vymysleným, OSEM mesiacov starým vyfabulovaným bludom z pochybného zdroja (zdravím SME).

Takže pozdravujem zodpovedného redaktora, nie je to len tak, vyniknúť v záplave mora kvalitných informácií slovenského bulváru. Pulitzer už isto čaká za rohom.

A pre kompletnosť, hore je fotka, takpovediac z miesta činu.

zdroj: piskosky.sk

**************************************

               BLOG mesiaca

Rozhodla som sa vytvoriť blog mesiaca i keď sa to volá blog ale budú tam aj estranky (viacmenej) ked vyhrá blog mesiaca napíšem mu to na web a dostane aj diplom a logo ja si vyberám weby takže teraz som si vybrala:

-

-

-

Web

-

-

www.ashley-ash.estranky.sk

GRATULUJEM TI Tete

 

*********************************************************

KONEC

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

peterloanfirmcompany112@gmail.com

(mama peter, 9. 7. 2019 12:14)

Dobrý deň, všetky moje meno je Santiago Matías, som občan Ekvádoru som bol vážne potrebujú naliehavú pôžičku na podporu mojej ropnej a plynárenskej spoločnosti a mám pôžičku vo výške 1.000.000 dolárov z pravého úveru veriteľa peter úver spoločnosti. A teraz som veľmi šťastný, že som finančne vychoval a budoval svoju spoločnosť. Ak je niekto, kto je tiež v núdzi naliehavý úver by mal láskavo kontaktovať Peter úver spoločnosti teraz na ich e-mailovú adresu (peterloanfirmcompany112@gmail.com), alebo láskavo whattsapp je na (+2349063879939) a získať úver teraz ..... ... Ponúkajú všetky druhy pôžičiek jednotlivcom, študentom, pracovníkom, majiteľom spoločnosti a každej inej osobe. Potrebujete úver na financovanie, pomoc a podporu svojho podnikania, platíte školné, platíte účet, vyrastáte svoju spoločnosť, otvárate si super trh alebo otvoríte obchodné centrum alebo ste dlho hľadali úver? láskavo kontaktujte Peter pôžičky spoločnosť ponúka teraz na e-mail (peterloanfirmcompany112@gmail.com) alebo whattsapp je na (+2349063879939) A ukončiť svoje broblems ...... Požiadajte teraz ......... úver okamžite a oslavovať s vlastným svedectvom vďaka ....... Najlepšie regurd.
Zostať blahoslavený ........

nudim sa:D

(Alice, 1. 1. 2011 20:03)

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to

re:

(mata-tina, 23. 11. 2009 18:43)

Se slzami člověk ukáže,že neví co dál. Pošli tuto zprávu 15 lidem a až budeš hotový/á, stiskni F6. Osoba která je do tebe zamilovaná se ukáže na monitoru v písmenkách!Je to šokující,ale funguje to