Choď na obsah Choď na menu
 


Ashley Tisdale : Tajnosti si nechávam pre SEBA

12. 6. 2010

O 24-ročnú ASHLEY TISDALE je v Hollywoode veľký záujem.V novom filme Cuzdinci v podkroví však na rozdiel od HSM netancovala ani nespievala.Namiesto toho si zahrala mladú lásku a neochotne pomáhala svojim brato a bratrancom zachrániť Zem pred skazou,ktorú chystali malí zelení mužičkovia.


Podonáš sa na svoju postavu Bethany v tvojom novom Filme??
- Keď som mala 17, bola som taká istá. Vždy som si stála za svojim slovom a môj priateľ bol pre mňa všetko.Bethany je naozaj silná osoba, i keď trochu tvrdohlava.

Páči sa ti tento druh rodinných filmov???
-Áno,je to zábava,pri pozeraní zabudneš na svoje problemy.

Bola si vždy taká sebaistá ako dnes???
-Áno ,myslím, že som sa vždy cítila veľmi sebaisto.Veľmi rada pracujem a chcem dostať zo seba čo najviac.I keď nie som až taká dobrá tanečnica, hehe!Viem tancovať iba to, čo som a naučila v HSM!

Kto ťa inšpiruje v herectve???
-Jednoznačne Julia Roberts.

A čo inšpirácia v hudbe???
-Milujem Madonu,Christinu Aguileru alebo Gwen Stefani.

Ako sa tvoj život zmenil po HSM??
-Bol to dobrý spôsob aby sa mi do ruky dostali nové ponuky na filmy.V júli som vydala druhý album Gluity Pleasure.No a nevýhodou je strata súkromia.Všade na No tajnosti si stále nechávam iba pre seba!!

Máš stylistu alebo si šaty vyberáš sama??

-Mám stylistu, ktorý im zvyčajne vyberá šaty na oficiálne udalosti.Normálnw chodím v tom čo si dám sama dohromady.Vždy som bola fanúšičkou mody.Keď som bola mladšia moja mama mala obchod s oblečením.Vždy sa mi páčili šaty.

 

COPY WITH ZDROJ :

http://i33.tinypic.com/13zsdqd.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.