Choď na obsah Choď na menu
 


Selena Gomez : Frajera NEPOTREBUJEM!

12. 6. 2010
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2008/12/selena-gomez-new-year.jpg
Čo bolo naj na natáčaní Kúzelníkov z Wavetly???
-Bola to obrovská súsenosť lebo ma to určito posunulo na úplne inú úroveň.S tou úlohou som vyrastala 2roky, bolo to hrozne milé a funny!!Hlavne s mojím bratom ...Davidom Henriem (Justin). Páči sa mi dynamika v tomto vzťahu.Na začiatku sa vkuse škriepime ale na konci dňa si uvedomujeme že toho druhého potrebujeme!
V reáli si nepripadáte už pomaly ako rodina???
-Jake a David tam predstavujú mojich bratov, takže to na mňa dosť pôsobí.Vidím ako sa Jake zo dňa na deň zväčšuje, hehe! Ale nie vyrástol z neho fakt krásny chalan. Čo sa týka Davida videla sim ako prežíval prvé lásky a podobné vecičky a je jasné že oni to tiež zažili si mnou. Ešte teraz sa niekedy začneme hádať! Čiže v podstate áno sú mi už pomaly ako rodina hehe!
Máš sevoj debutový album Kiss g Tell. Singel Magic bol v Kúzelníkoch z Waverly.Aké to bolo prevziať klasiku a potom to spievať pred takým mladým publikom???
-Práve Magic je jedinápesnička v takom štýle.Ale práve na to som hrdá.Pretože je nehorázne ťažke niečo prespievať keď stále len chceš, aby to znelo leošie ako originál, a pritom to je nemožné!Ale čo je práve na tomto soundracku super?Rodičia si môžu aspoň pohmkávať so svojími deťmi.Je to dobrá príležitosť aby mali rodičia a deti niečo spoločné.Zbožňujem ukazovať mladšej generácii staré pesničky.Roztápam sa keď vidím tínedžerov napríklad v tričkach od Rolling Stones!
Aké to je byť svetovým vzorom pre baby ktoré chcú vyzerať ako ty???
-Je to fakt česť.To že som v telke mi prinieslo množstvo fanúšikov!Môžem aspoň reprezentovať svoju kultúru. Keď ku mne chodia mamičky a vravia mi aké je to úžastné že ich decká sa môžu kukať na nejaku južanku cítim sa perfektne. Je to pocta!!
S mamou a ocom teraz žiješ v LA podporujú ťa???
-Jasné!! Bez nich by som bola asi ničím....
Máš niekoho??
- Som single veď čo mám čas a okrem toho ja nepotrebujem priateľa!!
Ako sa odlišuješ od hviezdičiek z Hollywoodu?? Máš tajomstvo na vyrovnaný život pred a za kamerou??
-Ja som s Texasu tam mám aj rodinu. A presne títo ľudkovia ma držia pri zemi.Vždy mi pripomínajú odkiaľ a kto som. Je to taký super systém. A okrem toho o svojom súkromí hovorím málo. Dávam si na to fakt pozor lebo vidím čo sa deje iným...
Veľa celebrít sa preseňuje a ptom rýchle vyhorí tvoj názot???
- Je to ich vec. Možno na tom niečo spočiatku je, sebavedomie je fajn vec. Ale ja som si zvolila inú cestu.
Aké nadprirodzené schopnosti by si chcela mať???
- Chcela by som si hocikedy vedieť vyčariť jedlo! Napríklas chcela by som kúsok pizze tak by som si ju vykúzlila !!
Tvoj televízny otec sa potom čo si vzal tovju televíznu mamu vzdal schopnosti. Spravila by si to kvoli niekomu??
- Pre moju rodinu určite ano. Ale terat ba som fakt nevedela či by som to spravila aj pre nejakého chalana. Nad takými vecami ako priateľ či manžel ani neuvažujem!

Kde chceš byť o 5 rokov???

- Snáď spravím dobrá dojem na celý Disney Chanel a možno ak budem mať ešte tých super fanúšikov tak ich pomocou sa mi ujde aj nejaký dobrý filmík!

COPY WITH ZDROJ :

http://i33.tinypic.com/13zsdqd.jpg

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

preco?

(zuzana, 15. 12. 2010 14:59)

Preco nechces mat frajera? Ty nechces mat deti? Mat frajera je to najlepsie:) viem ako to chodi umna je to uplne super:) daj si odomna povedat a davam ti aj velku radu:)

Re: preco?

(Chimena , 20. 10. 2012 18:16)

vies ona ma frajera ale to nekce povedat mediam saj si justin biber profil a uvidis ako sa poskavaju cav a daka za precitanie cav

dobra spevacka si

(Chimena , 20. 10. 2012 18:14)

si dobra spevacka ale neklam lebo ja som to videla ale teraz neni otom rec !!!!!! si velmi a le velmi dobre spevacka

neklam

(Chimena , 20. 10. 2012 18:08)

neklam ked chodis s justinom bibrom pozrela som si ze sa boskavate na vebe cav

si dobra selena

(veronika, 17. 8. 2012 14:04)

selena si dobra spevacka a mám ta velmi ra da

komentáre

(rebeka kormendyova, 22. 4. 2011 9:58)

Selena som tvoja naj naj lepsia fanenka.

Selena Gomez

(Monika, 20. 12. 2010 15:42)

SELENA GOMEZ: ja ta mam fakt velmi velmi velmi rada to sa ani neda povedat!! chcela by som niekedy vidiet tvoj koncert nazivo tu u nas v bratislava....dufam v to ale viem ze sa to nikdy nestane ale aj tak ta mam velmi rada a tie tvoje pesnicky su naj!!! fakt super spievas a si velmi pekna....chcela by som byt niekedy ako ty!!