Choď na obsah Choď na menu
 


Vanessa Hudgens : BRAVO

30. 6. 2010

Bravo: Kde je pre teba lepší priateľ, Zac alebo Ashley?
Vanessa: Umm ... smiešna otázka (smeje sa). Obaja sú veľmi dôležitý v mojom živote. Samozrejme, že by som Zacovi nikdy nepovedala všetko, čo povie Ash, ale to neznamená, že by som pred ním mala nejaké tajomstvá - ale niekedy je lepšie hovoriť o nejakých témach iba so ženami.

Bravo: Čo je zvláštne na vašom priateľstvo s Ashley?
Vanessa: Je veľmi ťažké nájsť si naozajstné priateľstvo v Hollywoode. Ale keď zistíte, že je tam niekto, ako ste vy a pri tom Vás má rád, je niečo veľmi zvláštneho. Tizz je absolútne úprimná ku mne, ja ju tiez milujem.

Bravo: Môžete nám povedať, kedy ste sa prvý krát stretli s Ashley?
Vanessa: Samozrejme! Kedže sme boli obe nové na Disney Chanel, práve v tom čase boli organizované "Disney Channel Games" a ja s Ashley sme museli bežať prekážkovú dráhu - bežali sme veľmi rýchlo, a obe sme chceli vyhrať ...

Bravo: A kdo vyhral?
Vanessa: Ja som vyhrala. A aká bola sladká, keď mi povedala "gratulujem". Jeto  aj vďaka Ashley, že mi teraz ľudia hovoria, že som Královná mody...

Bravo: Naozaj? Povedzte nám o tom.
Vanessa: Keď sme sa prvýkrát stretli, Ashley mala pekné šaty a lesklé topánky. A ja som povedala: Táto dievčina má skvelý zmysel pre módu! A vtedy sa vo mne prebudil môj záujem o módu.

Bravo: Máte rovnaký vkus na módu?
Vanessa: Samozrejme. Často kúpiť rovnaké oblečenie. Radi mixujeme štýl a oblečenie, Ash to moc nepreháňa, no ja som odborník na make-up, na vystúpenia si ho robím sama.

Bravo: Váš nový film "Beastly", je úplne odlišný od 'High School Musical ", zatiaľ čo Ashley je roztleskávačka v" Hellcats "a rola Sharpay pokračuje vo filme "Sharpay Fabulous Advantures". Čo si myslíte o svojom novom projekte?
Vanessa: Je to zábava rola. Závidím veľmi Ashley, jej úlohu Sharpay je šialená, je to prestný opak Gabrielly.

Bravo: Už si niekedy bojovala za úlohu?
Vanessa: Ale nie, nikdy by to nebolo také strašné. Nikdy sa nepokúšam ukradnúť úlohu Ashley.

Bravo: Pohádali sme sa niekedy?
Vanessa: Nikdy! Počkaj ... raz ... kvôli oblečeniu. Požičiavame si veci, a keď vydím Ashleyn šatník, najradšej by som si zobrala všetko!! (smeje sa)

 

ZDROJ :

Časopis BRAVO

- PREKLAD :

www.ash-news.tk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Aj ja čitam BRAVO,

(Roxy, 5. 2. 2011 18:08)

mno Girl! =)