Choď na obsah Choď na menu
 


Párty Hannah Montany :)

12. 7. 2010

    

Neviete ako máte zorganizovať takú Hannah Montana párty ? Riadte sa podla naších rád a bodete tou najlebšiou hostitelkou :+) !!!

Pozvánka:

Takže pravdepodobne budeš na svoju párty niekoho pozývať a to asi formou pozvánky. Pravdepodobne je najjednoduchšie ju vytlačiť, ale ak máš čas a materiál, môžeš si urobiť takúto krásnu pozvánku :D

1)      Vystrihni z tvrdého farebného papiera obdĺžnik 20x10 cm.  

2)      Prelož ho na polovicu po šírke.

3)      Na vrchnú stranu napíš niečo ako Oslava, Pozvánka prípadne meno tvojej kamošky, ktorej ideš pozvánku posielať (vyber si len jedno z toho)

4)      Dovnútra napíš text nejakým farebným perom.

5)      Nalep rôzne nálepky aj po vrchnej strane aj vnútri.

6)      A teraz orámuj vrchnú stanu pozvánky rôznymi krepovými papiermi

7)      Ha-ha-ha! Siedmy krok nie je!

Jednoduché, ale efektné xD 

 

Párty recepty

1.   Piškótová rýchlovka

Potrebuješ: 2 banány, balíček piškót, čokoládu na varenie, nutelu alebo džem podľa vlastného výberu

Postup: banány nakrájaj na kolieska. Vezmi jednu piškótu, natri ju džemom alebo nutelou, prilož na ňu banán, ďalšiu piškótu znova natri a prilep na tú prvú. Takto urob všetky piškóty. Vo vodnom kúpeli rozpusti čokoládu a polej ňou piškóty. Môžeš ich posypať napr. lentilkami, farebnou posýpkou a pod.

 

2. Osviežujúci nápoj :D

Potrebuješ: ananásový džús, pomarančový džús, ovocný nektár, limetku alebo citrón, ľad

Postup: z každého džúsy trochu odlej do pohárov, vyžmýkaj limetku alebo citrón. Na 30 min. až 1 hod. vlož do chladničky. Potom tam daj ľad, a môžeš podávať, najlepšie vo farebných pohároch s crazy slamkami :D

 

3. Ovocný šalát s prekvapením

Potrebuješ: jablká, pomaranče, ananás, kiwi, hrušky, broskyne, melón, slivky, jahody, maliny, hrozno, egreše atď, citrón,  a ešte nejaké prekvapenie, napr. lesk na pery, sponky

Postup: ovocie umy, nakrájaj na kúsky a také ako maliny a hrozno nechaj celé. Poukladaj na veľký tanier, najprv nakrájané ovocie potom bobuľové, ale nemiešaj to! Ukladaj jednu vrstvu jabĺk, potom vrstvu melóna atď. Niekde potom skry prekvapenie. Tá, ktorá ho bude mať vo svojej porcii si ho môže nechať!

Hry na party!
1. hra
Na lístočky napíš nejaké veci, ktoré musia tvoje kamošky zahrať, napr. detskú plienku. Každá si potom vytiahne jeden lístoček a musí to zahrať. Môže požiadať niektorú z ostatných, aby jej pomohla, ale nemôže jej povedaťčo to je. Ty jej zatiaľ stopuješ čas, kým to niektorá uhádne. Potom dostane toľko bodov, za koľko sekúnd to niekto uhádol. Vyhráva tá, ktorá má najmenej bodov.


2. hra
Fľašu určite poznáš. Ak NÁHODOU nie, hrá sa to tak, že sa roztočí fľaša, vy sedíte v kruhu a ten na koho fľaša ukáže, ten si vyberie: pravda alebo odvaha. Podľa toho jej ostatné vymyslia úlohu. Ak ju nechce splniť, musí dať zálohu, napr. ponožku. Môj typ na úlohu: niekto musí zjesť dve rumové pralinky v priebehu pol minúty. Bléééééé =)

 


3. hra

 

Vyberte 2 baby. Jednej dajte tému tak aby to tá druhá nepočula. Tá, ktorá ju nepozná, bude niečo rozprávať, zatiaľčo druhá bude stáť za ňou a bude jej robiť ruky. Tá čo rozpráva musí uhádnuť, o čo sa jedná!

 

 

Tak a párty môže začať!!!

ZDROJ : Newiem adminka webu kopíruje bez zdrojov a ako som ten článok zbadala videla som že to nieje jej ! Takže vy kopírujte BEZ ZDROJA :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...........

(miša, 25. 1. 2011 14:08)

super cloanocek ;)*

moj a pre vsetkych tento blogisek

(lunka vlastne lubka chybicka se bloudila, 4. 12. 2010 14:40)

www.sorinka.estranky.sk
je tam toho hrozne vela prezrite si ho prihlaste sa do klubu stoji za to ist tam tak prosim zavitajte tam

ja si to

(lunka, 4. 12. 2010 14:38)

kopirujem ale napisem zdroj nebojte sa

...

(Tina, 2. 8. 2010 8:00)

sorry, ale toto JE môj vlastný článok! daj sem zdroj!

KOPIRUJES BEZ ZDROJA

(simusiq, 26. 7. 2010 10:45)

halo ty kopirujes bez zdroja tina to pisala sama http://www.bifiny.estranky.sk/clanky/party___