Choď na obsah Choď na menu
 


FaceBook!? Čo to je ?

30. 8. 2010
Ach facebook, prečo si len facebook?!Táto internetová komunikačná sieť má v databáze takmer celý svet. Ako ho používať, bez toho aby vznikla závislosť?

 

Facebook pozná skoro celý svet. Sú tam ľudia rôzných národností, rečí, vyznaní...

Ale prizajme sa - nie sme od neho už trošku závislí?
Viem, znie to šialene, no ja som istý čas bola závislá. Ale to už svet nepamätá :) Povedzme si, čo to je vlastne závislosť od facebooku? (vysvetlím to polopate)

Sedíš za ním viac ako 5 hodín denne. Ak nemáš prístup na internet, šalieš. Do statusov si píšeš čo práve robíš, čo si jedla, dopodrobna opisuješ svoj večerný kúpeľ a menštruačný cyklus (aj to som už videla!). Ešte aj v reálnom svete sa vyjadruješ smajlíkmi, trápnymi skratkami a pod. Je toto ešte normálne?


Ako zbavíš závislosti?

Na niekoľko dní sa stráň internetu aj počítača. Skús si zobrať knihu alebo sa choď poprechádzať do parku. Tam prídeš aj na to, že ten čas ktorý si trávila na facebooku, môžeš považovať za stratené hodiny života. No povedz - môžeš na facebooku dýchať jarný vzduch prevoňaný fialkami? Asi nie.

Kto z vás je závislý na facebooku, vyskúšajte moju radu a ohláste sa, či pomohla. Čím viac tento článok pomôže, tým budem radšej :)

Tento článok je BY : GIBI

Takže (c) frappy.blog.cz

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.