Choď na obsah Choď na menu
 


Prečo je taká populárna Katy Perry ?

25. 11. 2010

Keďže niesom veľký fanúšik Katty Perry neviem roky ani nič podobné :)

 

Katy Perry "obyčajná" žena o ktorej sa svet dozvedel dávno ale nikto nevedel kto to je! Rok 2007 Katy začína, vydáva prvú pieseň Ur so Gay,o tejto pesničke sa veľa nepísalo Katy neprerazila....

 

Prichádza rok 2008 Katy sa nevzdáva vydáva pecku I kiss a Girl, ktorá mala náhle vysoké rebríčky v hitparádach, mne sa tá pesnička veľmi páčila, náhle sa jej meno spoznávalo ale veľmi matne.

Ďaľšia pecka HOT and COLD, vynikajúci klip ktorý by zabavil každého, je vonku. Katy sa slávy chytá prichádza niečo lepšie Thinking of You pomalá pesnička,ktorú som si veľmi rýchlo obľúbila doteraz ju mám na mobile :)

A je to tu!

OBROVSÁ PAUZA!

Po takej dlhej dobe čo Kate nič nevydala som si už myslela dobre,skončila, ale aby 2 roky nič nevydala čo by sa usadilo je dosť dlhá doba aby sa ešte vrátila...

No prišla s obrovským hitom California Gurls:

Na tomto hite spolupracovala so Snoopym Dogom,a trafila skvelý videoklip !

 

Momentálne má hitovku - Teenage Dreams. Možem povedať že Katy teraz prežíva svoju najväčšiu slávu! Prerazí nad LADY GAGU?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

www.photoshoot-by-dada.blog.cz

(Aff Dada, 26. 11. 2010 20:37)

ja si myslím,že Gagu neporazí,ale mám ju aj tak fest rada :D a ten jej najnovší hit Firework si stále pospevujem♥

Dobrý článok !

(Peťuš, 26. 11. 2010 16:57)

Dobrý názor na Katy Perry. Ja si myslím ,že Lady Gagu neprerazí. GaGa má svoj najväčší hit Bad Romance ,ktorý videlo vyše 300 miliónov ľudí na YouTube. Takže , z toho vyplyva , ze Katy Perry Lady Gagu neprerazi.