Choď na obsah Choď na menu
 


Prečo je taká populárna Miley Cyrus ?

21. 9. 2010

13-ročná :Hannah Montana pravým menom Miley Cyrus,ešte neznáma začína seriálom do ktorého nechcela hlavnú rolu ale chcela hrať Lilly ale kôli talentu na spev získala Miley Stewart.

 

14-ročná : Miley je naplno v kariere po jej otcovi Billimu Rayovi Cyrusovi ide po jeho člapajách.Začína sa vysielať prvá séria Hannah Montany , tým začinájú prvý fanúšikovia.Miley začína album Hannah MONTANA.

Animation_7

15-Ročná : Miley má 15 rokov je väčší teeneger má obroské davy fanúšikoch na svojich koncertoch...Miley má prvú zmenu má prefarbené vlasy je staršia.Začúnajú prvé fotomontáže kde je Miley nezahalená...Niektoré fotomontáže niesú :

 

TOTO JE FOTOMONTÁŽ :

 

16-ročná : Miley "staršia" podľa rodičov a omnoho "vyspelejšia" ešte stále hrá v Hannah Montane.Deti stále Miley majú radi ako malú Hannah spred 3 rokov,považujú ju tak a Miley chce dokázať že už taká nieje napíše si album a vydá si ho !

 

17-ročná : No čo už Miley dokončila svoju kariéru v Hannah Montane.Vysiela sa posledná séria...Miley uzavrela slovo Hannah Montana ktorú hrávala od svojich 13-rokoch,spáli parochnu a vraví "Už nechcem byť tá malá Hannah ktorá je milá,chcem už niečo viac už nemám 13,chcem vyspelejšie role ! "Začala sa správať dospele a pri svojom novom Cd - Can´t Be Tamed a ten istý singel Can´t Be Tamed odhalila to čo v sebe skrývala tak dlho .Ona už nechce byť skotená?Pri týchto slovách sa vám vybaví preboha !!!

Miley sa rozišla so svojím priateľom Liamom ale nenasväčuje sa tomu v posledných dňoch :)

 

S Liamom:

Veľa ludí vraví že Miley súpla sláva do hlavy ešte v 15 rokoch ja si myslím každý slávny je už taký !

 

Prosím vyjadrite sa v komentároch :)

Všetko je moja tvorba :)

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Je to fotomontáž

(asdf, 14. 12. 2011 15:21)

tam kde je nahá a zakrývaju to hviezdičky je to fotomontáž! Dása to urobiť

&no

(Roxy, 24. 1. 2011 14:13)

To s Liamom jee sladke,mno tam kde je nahá j.t. nechutná

iwuska:

(klakakaka, 1. 10. 2010 16:31)

miska*: to fakt nedu montaze, bo tzake sa nedakju zrobit...

to..

(Iwuška, 23. 9. 2010 17:04)

to nie su fotomntaze